Borzymy - Parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy Advertisement
Start arrow Księga gości
19.04.2021.
 
 
Menu główne
Start
Aktualności
Szukaj
Księga gości
Linki
Licznik odwiedzin

Witam na stronach Naszej Parafii! Zachęcam do częstych odwiedzin! Szczę¶ć Boże!

Ksiga goci

Tutaj możesz się wpisać i pozostawić ślad swojej obecności

[ Wpisz si ]

Nazwa Wpis
Daniel Popko 
Szczęść Boże księże proboszczu!
Z sentymentem powracam na stronę internetową parafii w Borzymach, wszak był to pierwszy kościół w którym dane mi było pracować. Widzę że Parafia kwitnie i dobrze, bo o kościół w dzisiejszych trudnych czasach dbać trzeba. Martwi mnie tylko jedno. Na zdjęciach z kościoła widzę że sprzęt na którym pracuje organista jest nadal ten sam, z tego co pamiętam od osoby która go zakupiła, ów keyboard jest niemalże moim równolatkiem. Dodać trzeba że już kilka lat temu, kiedy to zaszczyt miałem tu pracować, ów instrument z całym osprzętem nie za bardzo nadawał się do użytkowania. Strach pomyśleć w jakiej kondycji jest teraz. Należy pamiętać że od wieków, w historii kościoła, muzyka nie towarzyszy liturgii, ale jest jej integralnym elementem. Z całym szacunkiem dla liturgii, należałoby dbać więc o jej oprawę muzyczną, co niestety dziś schodzi na drugi plan. Mam nadzieję
że moja sugestia zostanie w przyszłości rozważona, wszak zawsze będę ową parafię wspominał bardzo miło, stąd też moja troska. Serdecznie pozdrawiam!
wysany przez: 31.08.2010, 11:33

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Witek Sienkiewicz 
 Pozdrowienia
Witam i pozdrawiam serdecznie.Parafia w Borzymach jest moją drugą parafią, gdyż latem uczestniczę wraz z rodziną w odprawianych tutaj nabożeństwach. Przebywamy wtedy na działce w Jędrzejkach i miło nam uczestniczyć z naszą "nową" parafią w odprawianych tutaj Eucharystiach i nabożeństwach. Dziękuję również ks. proboszczowi za umożliwienie nam obsługi muzycznej Mszy świętej z poświęceniem pól nad jeziorem w Jędrzejkach.
Pozdrawiam. Z panem Bogiem. Witek z Białegostoku.
Ps. A stronka jest przepiękna.
środek

wysany przez: 10.12.2009, 11:05

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Marta 
Bardzo ładna strona Kolego Proboszczu ;) Takie dzieło z pewno¶cią wymaga wiele trudu i wysiłku , ale warto, bo to przecież wszystko na chwałę Pana!Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję do zobaczenia :)
wysany przez: 03.07.2009, 21:49

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
pielgrzymujemy  (pielgrzymujemy.warmia.pl)

[ Homepage ]
<body>

<p><font color="#800000">Strona pielgrzymów i o pielgrzymach Warmińskiej
Pielgrzymki Pieszej na Jasną Górę</font> <b>
<a href="http://www.pielgrzymujemy.warmia.pl/">
http://www.pielgrzymujemy.warmia.pl/</a></b> . <font color="#FF0000"><b>
ZAPRASZAM</b></font></p>

</body>
wysany przez: 26.04.2009, 22:22  |  Sprawd adres strony WWW: 10 otrzymane punkty

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
xx 
Witam!
Bardzo Fajna Strona wkońcu pozdrawiam!!!
wysany przez: 05.01.2008, 05:17

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Pawel Olszewski 
Witam. Przez pol roku pracy w Borzymach moge powiedziec ze jest to praca dobra. O tej parafi moge powiedziec ze jest to wzorcowa parafia pod wzgledem spiewu parafian i nie tylko.Przekonalem sie jaka jest zyczliwosc parafian. Jesli Bog pozwoli to bede pracowl tam jeszcze przez kilka lat. . .
wysany przez: 15.09.2007, 16:54

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Daniel Popko 

[ Homepage ]
 Brawo!
Po prawie dwóch latach nieobecnosci Borzymy ponownie ukazały sie oczom internautów. Serdeczne gratulacje. Sam, jako częsty uzytkownik komputera zauważam potrzebe prowadznia takich serwsów, bez wzgledu na to jak małych dotyczą społecznosci. Każdy ma bowiem cos co moze zaprezentować światu. Majac okazję pracować przez rok w tej parafii, mogę zapewnic o wspaniałym dziedzictwie jej mieszkanców. Wystarcy popatrzeć na wience dożynkowe lub organizacje procesji Bożego Ciała. Mimo ze parafia istotnie do¶ć mała, za to bogata w kreatywnych i otwartych ludzi, co z pełna odpowiedzialnoscią potwierdzam. Nie raz miałem okazje przekonać sie o uprzejmosci i goscinnosci parafian. Pracę w Borzymach zawsze bedę miło wspominał. Życzę administracji dalszych sukcesów w pracy nad serwisem. Jest jeszcze sporo do zrobienia grinsl Pozdrawiam serdecznie! Szczęść Boże!
wysany przez: 06.09.2007, 19:03

Komentarze (0)

 <<   Start  
 <   poprzednia  
 >   nastpna  
 >>   Ostatni  


STRONA 1 z 1Info

SchadeTylko zarejestrowani i zalogowani uytkownicy mog dokonywa wpisw w Ksidze goci.
Zaloguj si najpierw, a jeli nie masz u nas konta - zarejestruj!ArtgBook 1.0 b3 by MamboArt.de Polish version: APW Zwiastun - Joomla Demo PL
 
Top! Top!