Start arrow Ogłoszenia
18.04.2019.

Ogłoszenia duszpasterskie 29.07.2018
28.07.2018.
1. Trwają wakacje, czas urlopów, wyjazdów, odpoczynku. Nie zapominajmy jednak o Stwórcy tego wszystkiego, co nas otacza. Nie zwalniajmy się z modlitwy i uczestnictwa w niedzielnej Mszy św..
     Życzę wszystkim, także gościom przebywającym na naszych pięknych terenach, wiele radości, dobrej pogody, miłego odpoczynku i wspaniałych wakacyjnych przeżyć. Apeluję jednak o rozwagę i wyobraźnię, zwłaszcza podczas kąpieli w jeziorze, aby nie doszło do jakichś nieszczęść.

2.
Od środy rozpoczyna się miesiąc sierpień, czas narodowych rocznic, a jednocześnie miesiąc poświęcony trzeźwości naszego narodu. Postarajmy się w tym czasie nie sięgać po alkohol, a przynajmniej w znacznym stopniu ograniczyć jego spożycie.

Ogłoszenia duszpasterskie 22.07.2018
21.07.2018.
1. Trwają wakacje, czas urlopów, wyjazdów, odpoczynku. Nie zapominajmy jednak o Stwórcy tego wszystkiego co nas otacza. Nie zwalniajmy się z modlitwy i uczestnictwa w niedzielnej Mszy św..

Ogłoszenia duszpasterskie 15.07.2018
06.07.2018.

2.
Ksiądz Proboszcz do soboty 21 lipca przebywa na urlopie. W tym czasie zastępuje go w dni powszednie Ks. Janusz Haraburda, proboszcz z Prawdzisk.
     Ofiary z tytułu odprawianych Mszy św. proszę przekazywać bezpośrednio temu księdzu. W sytuacjach nagłych (np. pogrzebu), proszę kontaktować się z księdzem proboszczem z Prawdzisk.