Start arrow Kronika Parafialna arrow Rok 2002

Niedziela 01.12.2002
20.09.2007.

Image
Dekretem Jego Ekscelencji Ks. Biskupa Edwarda Samsela został skierowany do naszej Parafii nowy ImageProboszcz Ks. Tadeusz E. Machaj. Poprzedni Proboszcz Ks. Antoni Sawicki został posłany do pracy w Parafii Matki Bożej w Świętajnie.
     Nasz nowy Proboszcz 5 lat był wikariuszem w Parafii NMP Królowej Apostołów w Ełku, 2 lata w Parafii Św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Ełku, rok i 2 miesiące w Parafii Narodzenia NMP w Rajgrodzie i ostatni miesiąc przed otrzymaniem pierwszego dekretu proboszczowskiego był pracownikiem Ełckiej Kurii Biskupiej.

Rekolekcje Parafialne
21.09.2007.

W III Tygodniu Adwentu przeżyliśmy nasze Parafialne Rekolekcje. Poprowadził je Ks. Prałat Marian Salamon.
Był to szczególny czas spowiedzi, refleksji i przygotowania na bliskie już święta Bożego Narodzenia.

IV Niedziela Adwentu 22.12.2002
21.09.2007.

Parafialny Opłatek

Tego dnia po raz pierwszy w naszej wspólnocie parafialnej odbyło się spotkanie opłatkowe. Po Mszy Świętej każdy otrzymał opłatek, którym mógł podzielić się ze znajomymi, sąsiadami, kolegami i koleżankami.
     Był to moment pojednania wszystkich wiernych naszej parafii.