20.04.2021.

Pierwsza Komunia Święta 2015
06.06.2015.
Image      W niedzielę 31 maja 2015 roku nasza wspólnota parafialna przeżywała Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej.
    Po raz pierwszy  Chrystusa do swego serca przyjęło 7 dzieci, które świętowały to wielkie wydarzenie w czasie Białego Tygodnia. Dzień wcześniej dzieci przystapiły pierwszy raz do spowiedzi świętej, odnowiły przyrzeczenia chrzcielne i złożyły przyrzeczenie powstrzymywania się do 18 roku życia od spożywania alkoholu i palenia papierosów.
    Radości spotkania z Jezusem Eucharystycznym doświadczyły następujące dzieci: Weronika Czerepko, Zuzanna Karwowska, Grzegorz Kolenda, Jakub Korzun, Justyna Korzun, Wiktoria Korzun, Kacper Raczkowski.
     Zostały one przygotowane do właściwego przeżycia tej uroczystości przez Panią Katechetkę mgr Martę Krzywińską.

Módlmy się w  ich intencji, aby nigdy nie straciły tej pięknej miłości do Pana Jezusa.dwa obrusy ołtarzowe. Dziękuję za wykonane pracę na rzecz parafii - pomalowanie wnętrza naszego kościoła. Bóg zapłać za złożony Dar Ołtarza - figurę Chrystusa Zmartwychwstałego.
     Zdjęcia z Uroczystości Pierwszej Komunii Świętej można obejrzeć w naszej galerii.