20.04.2021.

Odpust parafialny 2015
02.07.2015.
Image     W sobotę 27 czerwca nasza Parafia obchodziła swoją uroczystość odpustową. Mszy św. odpustowej o godz. 12.00 przewodniczył i kazanie wygłosił Ks. Dariusz Drężek z Augustowa.
     Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w przebieg tej ważnej parafialnej uroczystości. Dziękuję Panu Kościelnemu za czuwanie nad wszystkim podczas Mszy św. Bóg zapłać naszemu Organiście, który poprzez piękny śpiew uświetnił liturgię odpustową.
     Dziękuję także ministrantom za piękną posługę przy ołtarzu oraz osobom zaangażowanym w liturgię Mszy św. poprzez czytanie Pisma św. czy też spiewanie psalmu. Dziękuję za ofiarowane produkty żywnościowe oraz złożone ofiary pieniężne.

Bóg zapłać paniom: Marzannie Łacińskiej i Jolancie Godlewskiej za wielki wysiłek włożony w przygotowanie i podanie obiadu odpustowego dla zaproszonych księży.
      W sposób szczególny wyrażam wdzięczność całemu orszakowi procesyjnemu, na czele z Panią Surażyńską - kierowniczką procesji - za zorganizowanie się i udział w procesji eucharystycznej, także dziewczętom niosącym poduszeczki.
      Wiele osób przyszło w sobotę, aby świętować uroczystość parafialną i modlić się za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Za obecność i wspólną modlitwę serdeczne - Bóg zapłać!
Chwile, związane z tym parafialnym świętem, można wspomnieć przeglądając zdjęcia w naszej galerii.