06.06.2020.

Bierzmowanie 2016
25.06.2016.
Image      W sobotę 21 maja 2016 roku odbyło się w naszej parafii Bierzmowanie. Ten sakrament dojrzałości chrześcijańskiej przyjęło z rąk Ks. Biskupa Jerzego Mazura 18 osób: Barbara Arciszewska, Adrian Bujnowski, Marcin Bukowski, Julia Chalecka, Dominik Kabat, Jakub Kantorowski, Martyna Kantorowska, Monika Karwowska, Patrycja Kuligowska, Kacper Michałowski, Piotr Moczydłowski, Maja Oliwia Osmólska, Anna Pawlik, Kamil Raczkowski, Adrianna Sutkowska, Wojciech Wawiórko, Patrycja Wierzbicka, Paulina Zapolnik.          Bóg zapłać rodzicom tej młodzieży za złożony dar na rzecz parafii - ornat w kolorze różowym oraz dwa welony w kolorze złotym do trzymania insygnii biskupich. Dziękuję także za prace wykonane na rzecz parafii: podcięcie i wyrównanie drzewek wokół kościoła, nawiezienie i wyrównanie ziemi wokół kwiatów przykościelnych, naprawienie płotu wokół kościoła i wykonanie kilku prac naprawczych w naszej świątyni.
     Zdjęcia z tej ważnej uroczystości można obejrzeć w naszej galerii.