Start arrow Aktualności arrow Z ostatnich dni arrow Dożynki Parafialne 2016
14.07.2020.

Dożynki Parafialne 2016
10.09.2016.
Image      W niedzielę 4 września 2016 roku podczas Mszy św. o godz. 11.00 obchodziliśmy w naszej parafii Uroczystość Dożynkową. Mszę św. dziękczynną za zebrany plony, owoce, warzywa odprawił Ks. Paweł Makarewicz - wiceoficjał Sądu Biskupiego w Ełku.
     Podczas Mszy św. zostały poświęcone wieńce dożynkowe jak również pięknie przyozdobione kosze z warzywami i owocami. Dopełnieniem uroczystości była procesja eucharystyczna wokół naszej świątyni, podczas której niesione były dary dożynkowe.

Bóg zapłać wszystkim, którzy włożyli trud i wysiłek w przygotowanie darów dożynkowych. Dziękuję sołtysom i delegacjom poszczególnych miejscowości za obecność oraz wspólną modlitwę. Piękne dary dożynkowe oraz przebieg uroczystośći obrazują zdjęcia w naszej galerii.