Borzymy - Parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy Advertisement
Start arrow Aktualności arrow Z ostatnich dni arrow Rekolekcje Adwentowe 2016
06.07.2020.
 
 
Menu główne
Start
Aktualności
Szukaj
Księga gości
Linki
Licznik odwiedzin

Witam na stronach Naszej Parafii! Zachęcam do częstych odwiedzin! Szczę¶ć Boże!

Rekolekcje Adwentowe 2016
Redaktor: Ks. Mirosław Baranowski   
10.12.2016.

Image      W dniach 04 - 06 grudnia 2016 roku (niedziela - wtorek) przeżywaliśmy w parafii Rekolekcje Adwentowe. Prowadził je Ks. Tomasz Daukszewicz z Pisza. Poprzez swoje słowa, a zwłaszcza głębokie nauki poparte przykładami wzbudzającymi refleksję, pozwolił nam dostrzec co jest istotne w życiu i w naszej wierze.
     Składam serdeczne podziękowanie tym wszystkim, którzy włożyli swój wysiłek, aby rekolekcje mogły odbyć się w sposób sprawny i właściwy.
     Dziękuję państwu Teresie i Edwardowi Drejer za troskę o świątynię. Składam podziękowanie panu Tadeuszowi, naszemu Organiście za uświetnienie naszych rekolekcji poprzez piękny śpiew. Bóg zapłać Paniom: Marzannie Łacińskiej i Jolancie Godlewskiej za troskę o stół kapłański w czasie rekolekcji. Serdecznie dziękuję tym osobom, które ofiarowały dary żywnościowe, upiekły ciasto lub złożyły ofiarę na rzecz rekolekcji, za szczere i dobre serce.

      Wyrażam wdzięczność Panu Dyrektorowi i Gronu Pedagogicznemu Szkoły Podstawowej w Borzymach za życzliwość, przystosowanie planu lekcji do rekolekcji i zapewnienie dzieciom troskliwej opieki. Szczególnie dziękuję Pani Katechetce za przygotowanie dzieci do funkcji liturgicznych podczas Mszy Świętych.
     Dziękuję ministrantom, którzy tak licznie gromadzili się przy ołtarzu. Dziękuję osobom dorosłym i dzieciom za czytanie Słowa Bożego, modlitwę wiernych oraz niesienie darów.
     Ufam, że czas rekolekcji będzie procentował w naszym życiu, a nauki rekolekcyjne wydadzą błogosławione owoce i pomogą nam w sposób duchowy przeżyć zbliżające się Święta Bożego Narodzenia.
     Czas minionych rekolekcji możemy wspominać przeglądając zdjęcia w naszej galerii.

Ks. Mirosław Baranowski

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
Top! Top!