Start arrow Aktualności arrow Z ostatnich dni arrow Życzenia świąteczne 2016

Życzenia świąteczne 2016
23.12.2016.
 Drodzy Parafianie!
(także i ci, przebywający podczas Świąt poza granicami Polski)

Image     Boże Narodzenie to niepowtarzalny czas, który niesie nam niezwykłe przesłanie. Bóg stał się człowiekiem - to nie magia ale rzeczywistość. Ponad dwa tysiące lat temu miłość Boga do człowieka osiągnęła taką moc, że Syn Boży przyjął naturę ludzką. Stało się to nie dla naszych wrażeń i zadowolenia ale po to aby człowiek na nowo odzyskał godność dziecka Bożego. Betlejem to żródło i szczyt nieogarnionej miłości Boga.
     Niech ta miłość kruszy nasze ludzkie mury, przywraca rodzinne szczęście, pozwala zapomnieć o krzywdach i urazach. Życzę wszystkim Parafianom wiele radości i szczęścia podczas Tych Świąt i zadowolenia z rodzinnych spotkań. Niech Chrystus Nowonarodzony błogosławi i ma Was w swojej opiece przez wszystkie dni nadchodzącego 2017 roku.

Szczęść Boże!

ks. Mirosław Baranowski - proboszcz