16.09.2019.

Pierwsza Komunia Święta 2017
01.07.2017.
Image      W niedzielę 11 czerwca 2017 roku nasza wspólnota parafialna przeżywała Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej.
     Po raz pierwszy Chrystusa do swego serca przyjęło 11 dzieci, które świętowały to wielkie wydarzenie w czasie Białego Tygodnia.
     Dzień wcześniej dzieci przystapiły pierwszy raz do spowiedzi świętej, odnowiły przyrzeczenia chrzcielne i złożyły przyrzeczenie powstrzymywania się do 18 roku życia od spożywania alkoholu i palenia papierosów.
    Radości spotkania z Jezusem Eucharystycznym doświadczyły następujące dzieci: Gabriel Arciszewski, Julia Bernatowicz, Amelia Bukowska, Kamil Bukowski, Krzysztof Bukowski, Krystian Kalisz, Andrzej Karwowski, Kacper Kuźnicki, Amelia Lipińska, Karol Rółkowski, Anna Stefanowska.
     Zostały one przygotowane do właściwego przeżycia tej uroczystości przez Pana Katechetę mgr. Adama Banachowskiego.
    Módlmy się w  ich intencji, aby nigdy nie straciły tej pięknej miłości do Pana Jezusa. Bóg zapłać rodzicom tych dzieci za złożony dar na rzecz parafii - dwa dzwonki ministranckie oraz wykonaną pracę - przycięcie drzew i uporządkowanie cmentarza parafialnego.
     Zdjęcia z Uroczystości Pierwszej Komunii Świętej można obejrzeć w naszej galerii.