15.11.2019.

Odpust parafialny 2018
30.06.2018.

Image      W środę 27 czerwca 2018 roku nasza Parafia obchodziła swoją uroczystość odpustową. Mszy św. odpustowej o godz. 12.00 przewodniczył i kazanie wygłosił Ks. Krzysztof Zubrzycki, Redaktor Naczelny miesięcznika diecezjalnego Martyria.
     Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w przebieg tej ważnej parafialnej uroczystości. Dziękuję Pani Drejer za czuwanie nad wszystkim podczas Mszy św. Bóg zapłać naszemu Organiście, który poprzez swoją posługę uświetnił liturgię odpustową.

Bóg zapłać paniom: Marzannie Łacińskiej i Jolancie Godlewskiej za wielki wysiłek włożony w przygotowanie i podanie obiadu odpustowego dla 8 księży.
     W sposób szczególny wyrażam wdzięczność całemu orszakowi procesyjnemu, na czele z Panią Surażyńską - kierowniczką procesji - za zorganizowanie się i udział w procesji eucharystycznej, także dziewczętom niosącym poduszeczki.
     Wiele osób przyszło w środę, aby świętować uroczystość parafialną i modlić się za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Za obecność i wspólną modlitwę serdeczne - Bóg zapłać!
     Chwile, związane z tym parafialnym świętem, można wspomnieć przeglądając zdjęcia w naszej galerii.