Borzymy - Parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy Advertisement
Start
20.04.2021.
 
 
Menu główne
Start
Aktualności
Szukaj
Księga gości
Linki
Licznik odwiedzin

Witam na stronach Naszej Parafii! Zachęcam do częstych odwiedzin! Szczę¶ć Boże!

Odpust parafialny 2018
Redaktor: Ks. Mirosław Baranowski   
30.06.2018.

Image      W środę 27 czerwca 2018 roku nasza Parafia obchodziła swoją uroczystość odpustową. Mszy św. odpustowej o godz. 12.00 przewodniczył i kazanie wygłosił Ks. Krzysztof Zubrzycki, Redaktor Naczelny miesięcznika diecezjalnego Martyria.
     Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w przebieg tej ważnej parafialnej uroczystości. Dziękuję Pani Drejer za czuwanie nad wszystkim podczas Mszy św. Bóg zapłać naszemu Organiście, który poprzez swoją posługę uświetnił liturgię odpustową.

     Bóg zapłać paniom: Marzannie Łacińskiej i Jolancie Godlewskiej za wielki wysiłek włożony w przygotowanie i podanie obiadu odpustowego dla 8 księży.
     W sposób szczególny wyrażam wdzięczność całemu orszakowi procesyjnemu, na czele z Panią Surażyńską - kierowniczką procesji - za zorganizowanie się i udział w procesji eucharystycznej, także dziewczętom niosącym poduszeczki.
     Wiele osób przyszło w środę, aby świętować uroczystość parafialną i modlić się za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Za obecność i wspólną modlitwę serdeczne - Bóg zapłać!
     Chwile, związane z tym parafialnym świętem, można wspomnieć przeglądając zdjęcia w naszej galerii.

Ks. Mirosław Baranowski

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
Top! Top!