Start arrow Aktualności arrow Z ostatnich dni arrow Rekolekcje Adwentowe 2009
29.11.2020.

Rekolekcje Adwentowe 2009
28.11.2009.
Image      Rekolekcje w naszej parafii będą trwały od 6 do 8 grudnia (niedziela, poniedziałek i wtorek). Poprowadzi je Ks. Dr Waldemar Brodziak - Proboszcz Parafii Wiśniowo Ełckie, a jednocześnie ojciec duchowny naszego dekanatu i wykładowca w Seminarium Duchownym.
     Postarajmy się dojrzale i odpowiedzialnie wykorzystać czas rekolekcji. Skorzystajmy ze spowiedzi świętej (będzie wielu księży z sąsiednich parafii). Nie odkładajmy tego sakramentu na następne dni, gdyż póĽniej będę spowiadać w innych parafiach.
     Odwiedziny chorych we wtorek 9 grudnia od 14.30. Proszę zgłaszać chorych osobiście lub telefonicznie do poniedziałku 8 grudnia.
     We wtorek w dniu zakończenia rekolekcji będzie można uzyskać odpust zupełny, spełniwszy zwykłe warunki przypisane do odpustu (stan łaski uświęcającej, przyjęcie Komunii świętej i modlitwa w intencjach Ojca św.). Tradycyjnie w ostatnim dniu, poprzez ofiarę na tacę, wyrażamy wdzięczność Księdzu Rekolekcjoniście za trud głoszonego słowa.

PROGRAM    REKOLEKCJI

Niedziela 06.12.2009