Borzymy - Parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy Advertisement
Start arrow Aktualności arrow Z ostatnich dni arrow Podsumowanie Rekolekcji Adwentowych 2009
29.11.2020.
 
 
Menu główne
Start
Aktualności
Szukaj
Księga gości
Linki
Licznik odwiedzin

Witam na stronach Naszej Parafii! Zachęcam do częstych odwiedzin! Szczę¶ć Boże!

Podsumowanie Rekolekcji Adwentowych 2009
Redaktor: Ks. Mirosław Baranowski   
19.12.2009.
Image      W dniach od 6 do 8 grudnia 2009 roku przeżywaliśmy w parafii Rekolekcje Adwentowe. Prowadził je Ks. Dr Waldemar Brodziak proboszcz parafii w Wiśniowie Ełckim, a jednocześnie ojciec duchowny naszego dekanatu i wykładowca w Seminarium Duchownym.
     Cieszę się, że tak licznie w nich uczestniczyliśmy i korzystaliśmy z daru sakramentu spowiedzi świętej. Składam serdeczne podziękowanie tym wszystkim, którzy włożyli swój wysiłek, aby rekolekcje mogły odbyć się w sposób sprawny i właściwy.
     Dziękuję Panu Edwardowi Drejerowi - naszemu Kościelnemu za troskę o świątynię. Na miarę swoich możliwości czasowych czuwał nad wszystkim, starał się, aby w Kościele nikomu nie było zimno i jak zwykle swoją posługę wykonywał z wielkim oddaniem. Bóg zapłać Paniom: Marzenie Łacińskiej i Elżbiecie Kulbackiej za troskę o stół kapłański w czasie rekolekcji.

     Wyrażam wdzięczność Panu Dyrektorowi i Gronu Pedagogicznemu Szkoły Podstawowej w Borzymach za życzliwość, przystosowanie planu lekcji do rekolekcji i zapewnienie dzieciom troskliwej opieki. W sposób szczególny dziękuję Pani Katechetce za przygotowanie liturgiczne Mszy św. dla dzieci.
     Dziękuję ministrantom, którzy tak licznie gromadzili się przy ołtarzu i posługiwali kapłanom podczas Mszy św.. Dziękuję także osobom dorosłym i dzieciom za czytanie Słowa Bożego i niesienie darów.
     Ufam, że czas rekolekcji będzie procentował w naszym życiu, a nauki rekolekcyjne wydadzą błogosławione owoce i pomogą nam dobrze przeżyć zbliżające się Święta.
Miniony czas rekolekcji i spotkania z Ks. Waldemarem możemy wspomnieć przegladając zdjęcia w naszej galerii .

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
Top! Top!