Borzymy - Parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy Advertisement
Start arrow Aktualności arrow Z ostatnich dni arrow Rekolekcje Wielkopostne 2010
14.07.2020.
 
 
Menu główne
Start
Aktualności
Szukaj
Księga gości
Linki
Licznik odwiedzin

Witam na stronach Naszej Parafii! Zachęcam do częstych odwiedzin! Szczę¶ć Boże!

Rekolekcje Wielkopostne 2010
Redaktor: Ks. Mirosław Baranowski   
06.03.2010.
Image     Od niedzieli 14 marca 2010 roku rozpoczną się w naszej parafii Rekolekcje Wielkopostne i potrwają do wtorku włącznie. Nauki rekolekcyjne wygłosi Ks. Krzysztof Gieglis - Proboszcz parafii pw. Bł. Karoliny Kózkówny w Ełku. Już teraz otoczmy modlitwą Ks. Rekolekcjonistę. Uczyńmy wszystko by w rekolekcjach uczestniczyć i dobrze przygotować się do przeżycia Świąt Zmartwychwstania.
     Przypominam o przykazaniu kościelnym, mówiącym o obowiązku spowiedzi i komunii świętej wielkanocnej. Zachęcam, aby skorzystać z tego czasu rekolekcji, z obecności wielu spowiedników z sąsiednich parafii, aby pojednać się z Bogiem w sakramencie pokuty. Nie odkładajmy spowiedzi na następne dni, gdyż póĽniej rekolekcje będą w innych parafiach i wyspowiadanie się w naszym kościele będzie utrudnione.
      W czasie rekolekcji we wtorek od godz. 14.30 odwiedzać będę chorych z posługą sakramentalną. Proszę zgłaszać, osobiście lub telefonicznie osoby, które nie mogą przyjść do kościoła, a chciałyby przygotować się duchowo do Świąt Wielkanocnych.
     Msze św. rekolekcyjne w poniedziałek i wtorek o godz. 10.30, 12.30 (dla dzieci), 17.00 (dla dorosłych i młodzieży).      Zwracam się z prośbą do rodziców, mających dzieci w Szkole Podstawowej, aby w miarę możliwości przyszli na Mszę św. o godz. 12.30 i dopilnowali swoje pociechy.
     Tradycyjnie ostatni dzień rekolekcji jest okazją do wyrażenia wdzięczności Księdzu Rekolekcjoniście poprzez złożone ofiary na tacę.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
Top! Top!