Start arrow Aktualności arrow Z ostatnich dni arrow Rekolekcje Wielkopostne 2010
14.07.2020.

Rekolekcje Wielkopostne 2010
06.03.2010.
Image     Od niedzieli 14 marca 2010 roku rozpoczną się w naszej parafii Rekolekcje Wielkopostne i potrwają do wtorku włącznie. Nauki rekolekcyjne wygłosi Ks. Krzysztof Gieglis - Proboszcz parafii pw. Bł. Karoliny Kózkówny w Ełku. Już teraz otoczmy modlitwą Ks. Rekolekcjonistę. Uczyńmy wszystko by w rekolekcjach uczestniczyć i dobrze przygotować się do przeżycia Świąt Zmartwychwstania.
     Przypominam o przykazaniu kościelnym, mówiącym o obowiązku spowiedzi i komunii świętej wielkanocnej. Zachęcam, aby skorzystać z tego czasu rekolekcji, z obecności wielu spowiedników z sąsiednich parafii, aby pojednać się z Bogiem w sakramencie pokuty. Nie odkładajmy spowiedzi na następne dni, gdyż póĽniej rekolekcje będą w innych parafiach i wyspowiadanie się w naszym kościele będzie utrudnione.
      W czasie rekolekcji we wtorek od godz. 14.30 odwiedzać będę chorych z posługą sakramentalną. Proszę zgłaszać, osobiście lub telefonicznie osoby, które nie mogą przyjść do kościoła, a chciałyby przygotować się duchowo do Świąt Wielkanocnych.
     Msze św. rekolekcyjne w poniedziałek i wtorek o godz. 10.30, 12.30 (dla dzieci), 17.00 (dla dorosłych i młodzieży).      Zwracam się z prośbą do rodziców, mających dzieci w Szkole Podstawowej, aby w miarę możliwości przyszli na Mszę św. o godz. 12.30 i dopilnowali swoje pociechy.
     Tradycyjnie ostatni dzień rekolekcji jest okazją do wyrażenia wdzięczności Księdzu Rekolekcjoniście poprzez złożone ofiary na tacę.