Start arrow Aktualności arrow Z ostatnich dni arrow Bierzmowanie 2010
03.06.2020.

Bierzmowanie 2010
05.06.2010.

Image      W środę 12 maja 2010 roku odbyło się w naszej parafii Bierzmowanie. Ten sakrament dojrzałości chrześcijańskiej przyjęło z rąk Ks. Biskupa Romualda Kamińskiego 28 osób:
Justyna Bućko, Mateusz Gliński, Emil Kabat, Ewelina Kabat, Ewelina Karwowska, Paulina Karwowska, Marcin Karwowski, Marcin Kiewlak, Mateusz Kłos, Dorota Kolenda, Małgorzata Kondratowicz, Zbigniew Kondratowicz, Szymon Krajewski, Szymon Łaciński, Przemysław Łukawski, Natalia Michałowska, Konrad Milewski, Emilia Osewska, Renata Pawlik, Anna Sokołowska, Małgorzata Sokołowska, Damian Stefanowski, Mateusz Strankowski, Aleksandra Sutkowska, Marlena Szczepińska, Patrycja Wielgat, Radosław Wierzbicki, Przemysław Ziarko.
     Darem na rzecz parafii, złożonym od młodzieży bierzmowanej, jest specjalne naczynie liturgiczne przeznaczone do udzielania komunii pod dwiema postaciami. Następne bierzmowanie już za dwa lata....
     Zdjęcia z tej ważnej uroczystości można obejrzeć w naszej galerii.