Start arrow Aktualności arrow Z ostatnich dni arrow Pierwsza Komunia Święta 2010
14.07.2020.

Pierwsza Komunia Święta 2010
05.06.2010.
Image      W niedzielę 23 maja 2010 roku nasza wspólnota parafialna przeżywała Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej.
    Po raz pierwszy  Chrystusa do swego serca przyjęło 10 dzieci, które świętowały to wielkie wydarzenie w czasie Białego Tygodnia. Dzień wcześniej dzieci przystapiły pierwszy raz do spowiedzi świętej, odnowiły przyrzeczenia chrzcielne i złożyły przyrzeczenie powstrzymywania się do 18 roku życia od spożywania alkoholu i palenia papierosów.
    Radości spotkania z Jezusem Eucharystycznym doświadczyły następujące dzieci: Adrian Bujnowski, Julia Chalecka, Gabriela Czołombitko, Zuzanna Gawronik, Monika Karwowska, Karolina Lipińska, Maja Osmólska, Anna Pawlik, Julia Walicka, Dawid Wendrzycki.

Módlmy się w ich intencji, aby nie straciły tej pięknej miłości do Pana Jezusa.
    Bóg zapłać rodzicom tych dzieci za złożony dar na rzecz parafii - kielich mszalny. Dziękuję za pracę na rzecz parafii: odnowienie i pomalowanie ogrodzenia wokół naszego kościoła.
     Zdjęcia z Uroczystości Pierwszej Komunii Świętej można obejrzeć w naszej galerii.