Start arrow Aktualności arrow Z ostatnich dni arrow Dożynki parafialne 2010
04.06.2020.

Dożynki parafialne 2010
07.09.2010.
Image      W  niedzielę 5 września 2010 roku o godz. 11.00 obchodziliśmy w naszej parafii Uroczystość Dożynkową. Mszę św. dziękczynną za zebrany plony, owoce, warzywa odprawił Ks. Szymon Sobolewski - wikariusz z Rajgrodu.
     Podczas Mszy św. zostały poświęcone wieńce dożynkowe jak również pięknie przyozdobione kosze z warzywami i owocami. Dopełnieniem uroczystości była procesja eucharystyczna wokół naszej świątyni, podczas której niesione były dary dożynkowe.
     Bóg zapłać wszystkim, którzy włożyli trud i wysiłek w przygotowanie darów dożynkowych, zwłaszcza młodzieży, która w tym roku zaangażowała się w przygotowywanie wieńców. Dziękuję sołtysom i delegacjom poszczególnych miejscowości za obecność oraz wspólną modlitwę. Piękne wieńce i przebieg uroczystośći przedstawiają okolicznościowe zdjęcia.