Start arrow Aktualności arrow Z ostatnich dni arrow Modlitewne przygotowanie do beatyfikacji Jana Pawła II
29.11.2020.

Modlitewne przygotowanie do beatyfikacji Jana Pawła II
05.03.2011.
Image     Trwamy w duchowym oczekiwaniu na beatyfikację Sługi Bożego Jana Pawła II. W każdą niedzielę, aż do beatyfikacji o godz. 15.00 odmawiana jest w naszym kościele Koronka do Bożego Miłosierdzia, połączona z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i krótkimi rozważaniami.
     Ma to szczególny wymiar w ramach przygotowań, bo jak wiemy Ojciec Święty odszedł do domu Ojca w wigilię Święta Bożego Miłosierdzia, a jego beatyfikacja nastąpi dokładnie w dniu tego święta. Postarajmy się znaleĽć chwilę czasu w niedzielne popołudnie, aby nawiedzić naszą świątynie i spotkać się na modlitwie.
     W naszej parafii szczególnym dniem modlitw w intencji beatyfikacji będzie wtorek 15 marca. Tego dnia przez cały dzień od rana do wieczornej Mszy św. wystawiony zostanie Najświętszy Sakrament i będzie trwała adoracja Chrystusa Eucharystycznego według podanego porządku.

PLAN ADORACJI NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - WTOREK 15 MARCA

8.00 - I i II Klasa ze Szkoły Podstawowej
  8.40 - Kółko Różańcowe - Borzymy Osiedle
  9.20 - Kółko Różańcowe - Dudki