Start arrow Aktualności arrow Z ostatnich dni arrow Podsumowanie Rekolekcji Wielkopostnych 2011
29.11.2020.

Podsumowanie Rekolekcji Wielkopostnych 2011
09.04.2011.
Image      W dnich od 3 do 5 kwietnia 2011 roku w naszej parafii przeżywaliśmy czas Rekolekcji Wielkopostnych. Prowadził je Ks. Juliusz Czapiewski - Proboszcz parafii Barciany koło Kętrzyna. Poprzez swoje oryginalne kazania, modlitwę i świadectwo wiary skłaniał nas do refleksji i otwierał na wartości duchowe.
     Rekolekcje to także trud wielu osób zaangażowanych w ich przygotowanie i przeprowadzenie. Serdecznie dziękuję Panu Kościelnemu za wielki trud i oddanie. Bóg zapłać naszemu Organiście za ubogacenie Mszy św. rekolekcyjnych poprzez muzykę i piękny śpiew.
     Wyrażam wdzięczność paniom: Marzannie Łacińskiej i Jolancie Godlewskiej za troskę o kapłański stół podczas rekolekcji. Dzięki ich pracy żaden ksiądz nie wracał do domu smutny i głodny. Bóg zapłać osobom, które ofiarowały na rekolekcje dary żywnościowe (ciasto, warzywa) czy też dary pieniężne.
     Dziękuję Dyrekcji i nauczycielom Szkoły Podstawowej za dostosowanie planu zajęć do rekolekcji i bezpieczne doprowadzenie dzieci do kościoła. W sposób szczególny dziękuję Pani Katechetce za przygotowanie liturgiczne Mszy św. dla dzieci. Dziękuję ministrantom za piękną posługę przy ołtarzu. Bóg zapłać osobom, które czytały Słowo Boże, modlitwę wiernych lub też niosły dary podczas Mszy świętych.
     Myślę że minione rekolekcje pomogąJuliusza w naszej parafii można przypomnieć sobie przeglądając galerę zdjęć .