Start arrow Aktualności arrow Z ostatnich dni arrow Pierwsza Komunia Święta 2011
04.06.2020.

Pierwsza Komunia Święta 2011
11.06.2011.
Image      W niedzielę 5 czerwca 2011 roku nasza wspólnota parafialna przeżywała Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej.
    Po raz pierwszy  Chrystusa do swego serca przyjęło 15 dzieci, które świętowały to wielkie wydarzenie w czasie Białego Tygodnia. Dzień wcześniej dzieci przystapiły pierwszy raz do spowiedzi świętej, odnowiły przyrzeczenia chrzcielne i złożyły przyrzeczenie powstrzymywania się do 18 roku życia od spożywania alkoholu i palenia papierosów.
    Radości spotkania z Jezusem Eucharystycznym doświadczyły następujące dzieci: Michał Arciszewski, Dawid Bukowski, Angelika Daszuta, Piotr Grochowski, Izabela Jagłowska, Joanna Jedlińska, Artur Kalinowski, Patrycja Kalisz, Adam Kantorowski, Magdalena Karwowska, Marek Karwowski, Klaudia Krasińska, Zuzanna Milewska, Wiktoria Wielgat, Bogdan Zalewski, które przygotowywały się do tego wielkiego wydarzenia pod opieką Pani Katechetki Marty Krzywińskiej.
     Módlmy się w ich intencji, aby nigdy nie straciły tej pięknej miłości do Pana Jezusa.
    Bóg zapłać rodzicom tych dzieci za złożone dary na rzecz parafii - ornat mszalny z symbolika błogosławionego Jana Pawła II oraz komplet bielizny kielichowej. Dziękuję za wykonaną pracę na rzecz parafii pomalowanie wnętrza naszego kościoła.
     Zdjęcia z Uroczystości Pierwszej Komunii Świętej można obejrzeć w naszej galerii.