Start arrow Aktualności arrow Z ostatnich dni arrow Odpust parafialny 2011
03.06.2020.

Odpust parafialny 2011
29.06.2011.
Image      W poniedziałek 27 czerwca 2011 roku nasza Parafia obchodziła  swoją uroczystość odpustową.
       Mszy św. odpustowej  o godz. 12.00 przewodniczył  i kazanie wygłosił Ks. Jan Chrapowicki - pierwszy proboszcz naszej parafii, a obecnie proboszcz w parafii Kociołek Szlachecki koło Pisza.
     Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w przebieg tej ważnej parafialnej uroczystości.
     Dziękuję Panu Kościelnemu za czuwanie nad wszystkim podczas Mszy św., jak również za skoszenie trawy wokół kościoła. Bóg zapłać naszemu Organiście, który poprzez piękny śpiew uświetnił liturgię odpustową.
     Dziękuję także ministrantom za piękną posługę przy ołtarzu. Bóg zapłać paniom: Marzannie Łacińskiej i Jolancie Godlewskiej za wielki wysiłek włożony w przygotowanie i podanie obiadu odpustowego dla zaproszonych księży. Dziękuję tym którzy ofiarowali produkty żywnościowe, upiekli ciasto czy też złożyli ofiary pieniężne na ten cel.
     W sposób szczególny wyrażam wdzięczność całemu orszakowi procesyjnemu za zorganizowanie się i udział w procesji eucharystycznej.
     Wiele osób przyszło na godz. 12.00 aby świętować uroczystość parafialną i modlić się za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Za obecność i wspólną modlitwę serdeczne - Bóg zapłać!
     Zdjęcia z tej uroczystości można obejrzeć w naszej galerii.