Start arrow Aktualności arrow Z ostatnich dni arrow Bierzmowanie 2012
13.07.2020.

Bierzmowanie 2012
01.06.2012.

Image      W piątek 11 maja 2012 roku odbyło się w naszej parafii Bierzmowanie. Ten sakrament dojrzałości chrześcijańskiej przyjęły z rąk Ks. Biskupa Romualda Kamińskiego 24 osóby: Kacper Mariusz Arciszewski, Karolina Glińska, Angelika Grzywińska, Weronika Kalinowska, Piotr Kantorowski, Grzegorz Karwowski, Anna Kowalczyk, Arkadiusz Dawid Kuligowski, Bartosz Kwiatkowski, Gabriela Iwona Michniewicz, Przemysław Milewski, Szymon Ołdak, Piotr Osewski, Paweł Pawlik, Aneta Putyńska, Katarzyna Renkiewicz, Łukasz Sokołowski, Angelika Sutkowska, Arkadiusz Sutkowski, Mateusz Wielgat, Katarzyna Sylwia Zacharczyk, Agnieszka Zalewska, Ilona Ziarko, Sylwia Ziarko.
         Darem na rzecz parafii, złożonym od młodzieży bierzmowanej, jest bursa wraz z naczyniami liturgicznymi przeznaczonymi do Sakramentu Chorych oraz dwa komplety bielizny kielichowej.
     Rodzice młodzieży przystępującej do bierzmowania wykonali pracę na rzecz parafii - odwodnienie wszystkich rynien wokół kościoła. Jest to przygotowanie do położenia w przyszłości chodnika z kostki brukowej. Serdecznie dziękuję za wykonanie tej pracy.
     Następne bierzmowanie już za dwa lata....
     Zdjęcia z tej ważnej uroczystości można obejrzeć w naszej galerii.