Start arrow Aktualności arrow Z ostatnich dni arrow Odpust parafialny 2012
13.07.2020.

Odpust parafialny 2012
30.06.2012.
Image      W  środę 27 czerwca 2012 roku nasza Parafia obchodziła swoją uroczystość odpustową.
       Mszy św. odpustowej  o godz. 12.00 przewodniczył i kazanie wygłosił Ks. Dr Wojciech Kotarski, Dyrektor Wydziału Katechetycznego Kurii Biskupiej, jak również wykładowca w Seminarium Duchownym. Natomiast procesję odpustowąj wokół naszej świątyni prowadził Ks. Kanonik Krzysztof Brzostek - Proboszcz z parafii Wiśniowo Ełckie.
     Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w przebieg tej ważnej parafialnej uroczystości.
     Dziękuję Panu Kościelnemu za czuwanie nad wszystkim podczas Mszy św. Bóg zapłać naszemu Organiście, który poprzez piękny śpiew uświetnił liturgię odpustową.
Dziękuję także ministrantom za piękną posługę przy ołtarzu oraz czytającym Słowo Boże podczas Mszy św.
     Bóg zapłać paniom: Marzannie Łacińskiej i Elżbiecie Kulbackiej za wielki wysiłek włożony w przygotowanie i podanie obiadu odpustowego dla zaproszonych księży.
     W sposób szczególny wyrażam wdzięczność całemu orszakowi procesyjnemu za zorganizowanie się i udział w procesji eucharystycznej, także dziewczętom niosącym poduszeczki.
     Wiele osób przyszło w poniedziałek aby świętować uroczystość parafialną i modlić się za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Za obecność i wspólną modlitwę serdeczne - Bóg zapłać!
     Zdjęcia z tej uroczystości można obejrzeć w naszej galerii.