Start arrow Aktualności arrow Z ostatnich dni arrow Rekolekcje Adwentowe 2015
01.06.2020.

Rekolekcje Adwentowe 2015
12.12.2015.
Image      W dniach 06 - 08 grudnia 2015 roku (niedziela - wtorek) przeżywaliśmy w parafii Rekolekcje Adwentowe. Prowadził je Ks. Jarosław Smulski ze Szczytna. Składam serdeczne podziękowanie tym wszystkim, którzy włożyli swój wysiłek, aby rekolekcje mogły odbyć się w sposób sprawny i właściwy.
     Dziękuję panu Edwardowi Drejerowi - naszemu Kościelnemu za troskę o świątynię. Składam podziękowanie panu Tadeuszowi, naszemu Organiście za uświetnienie naszych rekolekcji poprzez piękny śpiew. Bóg zapłać Paniom: Marzannie Łacińskiej i Jolancie Godlewskiej za troskę o stół kapłański w czasie rekolekcji. Serdecznie dziękuję tym osobom, które ofiarowały dary żywnościowe, upiekły ciasto lub złożyły ofiarę na rzecz rekolekcji, za szczere i dobre serce.

Wyrażam wdzięczność Panu Dyrektorowi i Gronu Pedagogicznemu Szkoły Podstawowej w Borzymach za życzliwość, przystosowanie planu lekcji do rekolekcji i zapewnienie dzieciom troskliwej opieki. Szczególnie dziękuję Pani Katechetce za przygotowanie dzieci do funkcji liturgicznych podczas Mszy Świętych.
     Dziękuję ministrantom, którzy tak licznie gromadzili się przy ołtarzu. Dziękuję osobom dorosłym i dzieciom za czytanie Słowa Bożego, modlitwę wiernych oraz niesienie darów.
     Ufam, że czas rekolekcji będzie procentował w naszym życiu, a nauki rekolekcyjne wydadzą błogosławione owoce i pomogą nam w sposób duchowy przeżyć zbliżające się Święta Bożego Narodzenia.
     Czas minionych rekolekcji możemy wspominać przeglądając zdjęcia w naszej galerii .