Borzymy - Parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy Advertisement
Start
18.01.2021.
 
 
Menu główne
Start
Aktualności
Szukaj
Księga gości
Linki
Licznik odwiedzin

Witam na stronach Naszej Parafii! Zachęcam do częstych odwiedzin! Szczę¶ć Boże!

Pierwsza Komunia Święta 2018
Redaktor: Ks. Mirosław Baranowski   
02.06.2018.
Image      W niedzielę 27 maja 2018 roku nasza wspólnota parafialna przeżywała Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej.
     Po raz pierwszy Chrystusa do swego serca przyjęło 9 dzieci, które świętowały to wielkie wydarzenie w czasie Białego Tygodnia.
     Dzień wcześniej dzieci przystapiły pierwszy raz do spowiedzi świętej, odnowiły przyrzeczenia chrzcielne i złożyły przyrzeczenie powstrzymywania się do 18 roku życia od spożywania alkoholu i palenia papierosów.
    Radości spotkania z Jezusem Eucharystycznym doświadczyły następujące dzieci: Jakub Bernatowicz, Kryspin Jagłowski, Marcel Karwowski, Paweł Korzun, Olga Lipińska, Ksawery Mieczkowski, Michał Moczydłowski, Wiktoria Oliwia Szrage, Amelia Zalewska.
     Zostały one przygotowane do właściwego przeżycia tej uroczystości przez Pana Katechetę mgr. Adama Banachowskiego.

  Módlmy się w  ich intencji, aby nigdy nie straciły tej pięknej miłości do Pana Jezusa. Bóg zapłać rodzicom tych dzieci za złożony dar na rzecz parafii - mszał ołtarzowy oraz wykonane prace - wymiana rynien nad zakrystią, uzupełnienie elewacji zewnętrznej, naprawa płytek na schodach, pomalowanie barierek przy schodach, wykonanie prac hydraulicznych w łazience.
     Zdjęcia z Uroczystości Pierwszej Komunii Świętej można obejrzeć w nasze galerii.

Ks. Mirosław Baranowski

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
Top! Top!