Borzymy - Parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy Advertisement
Start
16.01.2021.
 
 
Menu główne
Start
Aktualności
Szukaj
Księga gości
Linki
Licznik odwiedzin

Witam na stronach Naszej Parafii! Zachęcam do częstych odwiedzin! Szczę¶ć Boże!

Bierzmowanie 2018
Redaktor: Ks. Mirosław Baranowski   
23.06.2018.
Image      W poniedziałek 18 czerwca 2018 roku odbyło się w naszej parafii Bierzmowanie.
      Ten sakrament dojrzałości chrześcijańskiej przyjęły z rąk Ks. Biskupa Jerzego Mazura 24 osoby: Jakub Arciszewski, Michał Arciszewski, Justyna Elżbieta Bernatowicz, Dawid Bukowski, Łukasz Bukowski, Wojciech Bukowski, Patrycja Chalecka, Piotr Grochowski, Izabela Jagłowska, Dawid Jagłowski, Joanna Jedlińska, Artur Kalinowski, Patrycja Kalisz, Dawid Kantorowski, Magdalena Karwowska, Marek Kantorowski, Klaudia Krasińska, Przemysław Krasiński, Barbara Kulbacka, Zuzanna Milewska, Mateusz Sokołowski, Sylwia Sztukowska, Julia Walicka, Sandra Zalewska.

  Bóg zapłać rodzicom tej młodzieży za złożony dar na rzecz parafii - kielich i patenę do Mszy św.. Dziękuję także za pracę wykonaną na rzecz parafii: chodnik z kostki brukowej przed wejściem do kościoła.
     Zdjęcia z tej ważnej uroczystości można obejrzeć w naszej galerii.

Ks. Mirosław Baranowski

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
Top! Top!