Start arrow Aktualności arrow Z ostatnich dni arrow Odpust parafialny 2010
14.07.2020.

Odpust parafialny 2010
01.07.2010.
Image      W niedzielę 27 czerwca 2010 roku nasza Parafia obchodziła  swoją uroczystość odpustową.
       Mszy św. odpustowej  o godz. 11.00 przewodniczył  i kazanie wygłosił Ks. dr Jerzy Sikora - redaktor naczelny naszego miesięcznika diecezjalnego Martyria, jak również wykładowca w Seminarium Duchownym.
     Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w przebieg tej ważnej parafialnej uroczystości.
     Dziękuję Panu Kościelnemu za czuwanie nad wszystkim podczas Mszy św., jak również za skoszenie trawy wokół kościoła. Bóg zapłać naszemu Organiście, który poprzez piękny śpiew uświetnił liturgię odpustową.
     Dziękuję także ministrantom za piękną posługę przy ołtarzu. Bóg zapłać paniom: Marzannie Łacińskiej za wielki wysiłek włożony w przygotowanie i podanie obiadu odpustowego dla zaproszonych księży.
     W sposób szczególny wyrażam wdzięczność całemu orszakowi procesyjnemu za zorganizowanie się i udział w procesji eucharystycznej. Bóg
     Wiele osób przyszło na godz. 11.00 aby świętować uroczystość parafialną i modlić się za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Za obecność i wspólną modlitwę serdeczne - Bóg zapłać!
     Zdjęcia z tej uroczystości można obejrzeć w naszej galerii.